акушерство та гінекологія, урологія, терапія, ендокринологія, ультразвукова діагностика, лабораторна діагностика

Тестування на антитіла до коронавірусу (SARS-CoV-2)

Шановні відвідувачі!
Звертаємо вашу увагу, що у МЦ «Савон» ви можете пройти тестування на наявність антитіл до коронавірусу (SARS-CoV-2) .

Для вашої зручності ми впровадили кілька типів тестувань, а саме:
1. Визначення сумарних антитіл (тобто, усіх видів антитіл, включаючи IgG) до коронавірусу .
Такий тип тесту найбільше підходить для скринінгових досліджень (наприклад, перед плановою госпіталізацією) та/або для осіб, які бажають дізнатися, чи не перехворіли вони у минулому на COVID-19.
Цей тип досліджень ми проводимо на тест-системах виробництва компанії Roche, яка є визнаним світовим лідером у виробництві медичних діагностичних тест-систем - зокрема, тест-системи для визначення антитіл до коронавірусу цієї компанії мають найвищу точність серед усіх наявних на сьогодні подібних тест-систем (специфічність 99,8%, чутливість 100%), таким чином, ви можете бути впевнені, що отримані результати будуть найбільш точними з усіх можливих варіантів визначення антитіл до SARS-CoV-2.
(Код 4311) Сумарні антитіла до коронавірусу (включно з антитілами Ig G) – 300 грн., строк виконання – один робочий день.

2. У випадку, якщо отриманий результат на виявлення сумарних антитіл виявиться позитивним, ви можете зробити тестування на окремі види антитіл IgM та/або IgG.
Антитіла IgM до коронавірусу починають виявлятися на 5-7день від початку захворювання (досягають максимальних значень на 8-10 день, а потім поступово знижуються аж до повного зникнення) та, як правило, свідчать про активну фазу COVID-19. 
(Код 4312) Антитіла Ig M до коронавірусу - 400 грн., строк виконання – один робочий день.

Антитіла IgG до корона вірусу починають виявлятися на 14 день від початку захворювання (досягають максимальних значень на 18-20 день, після чого дещо знижуються, але продовжують циркулювати тривалий час) та, як правило, свідчать про реконвалесценцію (стадію одужання) або перенесене у минулому захворювання на COVID-19.
(Код 4313) Антитіла Ig G до коронавірусу - 350 грн., строк виконання – один робочий день.