акушерство та гінекологія, урологія, терапія, ендокринологія, ультразвукова діагностика, лабораторна діагностика


Медичний Центр "Савон"багатофункціональний заклад, який з 2002 року надає консультативно-лікувальні та діагностичні послуги.

Центр працює за наступними основними напрямками:

  • - акушерство і гінекологія;
  • - урологія;
  • - терапія;
  • - кардіологія;
  • - гастроентерологія;
  • - ендокринологія;
  • - ультразвукова діагностика.

Лабораторія «Савон» - атестована  клініко-діагностична лабораторія.

 Представляємо широкий спектр (більше 500 різновидів) лабораторних досліджень:

- загальноклінічні (аналізи крові, калу, сечі);
- біохімічні;
- гормональні;
- бактеріологічні та цитологічні;
- імунологічні;
- діагностика вірусних гепатитів;
- діагностика патології вагітності;
- дослідження на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом (різними методами, в т.ч. ПЛР);
- дослідження на TORCH-інфекції;
- онкомаркери;
- та багато інших.

Для проведення лабораторних аналізів ми використовуємо сучасне обладнання, таке як Сobas e 411, Humalyzer, Rayto RT-2100 c, Micros 60 та тест-системи провідних світових виробників, що дозволяє нам гарантувати високу якість досліджень. Взяття зразків для дослідження в нашому Центрі проводиться тільки висококваліфікованим персоналом в комфортних умовах. Всі спеціалісти Медичного Центру володіють інформацією стосовно правил взяття аналізів і факторів, що здатні вплинути на результат дослідження, а також інформацією про правила підготовки до лабораторних аналізів.

Лікарі Центру тісно співпрацюють для досягнення максимального ефекту при вирішенні будь-яких проблем зі здоров’ям наших пацієнтів.

Основними принципами роботи спеціалістів МЦ «Савон» є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і використання найсучасніших методик діагностики і лікування різних захворювань, в тому числі викликаними інфекціями, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, герпес, папіломавірусна інфекція та інші).

Лікарі Центру використовують при лікуванні як традиційні медикаментозні методи лікування, так і альтернативні (фітотерапія, рефлексотерапія, лазеротерапія, антигомотоксична терапія тощо).

Особливу увагу гінекологи МЦ «Савон» приділяють діагностиці і лікуванню захворювань шийки матки (ерозіі, дисплазії і т.д.). Для цього Центр оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виявити і усунути патологію на ранній стадії, а також виявити її причину та здійснити заходи профілактики. Всі дослідження, що проводяться у центрі, документуються.

Зокрема, при проведенні кольпоскопії (метод дослідження шийки матки спеціальним апаратом - кольпоскопом), за допомогою відеокамери зображення передається на комп’ютер і фіксується в папці пацієнтки, а самій пацієнтці видається фотографія (фотодіагноз). Для лікування ерозії і дисплазії шийки матки застосовуються найсучасніші методи (кріотерапія, радіохвильова терапія).

Зверніть увагу, що з жовтня 2012 року в МЦ «Савон» впроваджені нові сучасні методи діагностики і лікування різних патологій шийки матки – радіохвильова хірургія та аргоноплазмена аблація.

Також в нашому Центрі Ви зможете пройти обстеження для виявлення причин чоловічого і жіночого безпліддя, невиношування вагітності, порушення менструального циклу та отримати рекомендації щодо лікування і профілактики цих патологій, а також отримати консультацію по методам контрацепції і допомогу в підборі засобів, які є оптимальними саме для Вас.

При необхідності Ви можете отримати консультацію спеціаліста вузького профілю: ендокринолога, імунолога, гастроентеролога, дерматолога та інших.

УЗ-діагностика в МЦ «Савон» здійснюється за допомогою нового сучасного апарату, виробництва фірми «ALOKA» (Японія).

Дослідження різних органів і систем проводять висококваліфіковані спеціалісти, що мають досвід роботи в найкращих клініках міста.

Також ми здійснюємо ультразвуковий моніторинг внутрішньоутробного розвитку плоду та пренатальний скринінг з метою раннього виявлення патології розвитку плоду.