Нова послуга – check-up базовий універсальний

13.03.2023

Комплексне дослідження (check-up базовий універсальний)

Комплекс дозволяє перевірити:

  • Рівень ліпідів у крові: перевірка рівня тригліцеридів, загального холестерину та його фракцій допомагає виявити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
  • Рівень цукру в крові: перевірка рівня цукру в крові допомагає виявити ризик розвитку діабету та інших захворювань, пов’язаних з високим рівнем цукру в крові.
  • Рівень кальцію в крові: перевірка рівня кальцію в крові допомагає виявити ризик розвитку остеопорозу та інших захворювань кісток.
  • Гормони щитоподібної залози: перевірка рівня гормонів щитоподібної залози допомагає виявити ризик розвитку захворювань щитоподібної залози, таких як гіпотиреоз та гіпертиреоз.
  • Рівень креатиніну в крові: перевірка рівня креатиніну в крові допомагає виявити ризик розвитку захворювань нирок та оцінити їх функцію.
  • Загальний аналіз крові з формулою: перевірка кількості еритроцитів, лейкоцитів, рівня гемоглобіну та ін. допомагає виявити ризик розвитку анемії, інфекцій та інших захворювань.

Перелік досліджень, що містить цей комплекс:

Тригліцериди, Холестерин, Ліпопротеїди дуже низької щільності (VLDL), Ліпопротеїди високої щільності (HDL), Ліпопротеїди низької щільності (LDL), Коефіцієнт атерогенності, Глюкоза крові, Кальцій, Тиреотропний гормон (ТТГ), Тироксин вільний (Т4 віл.), Креатинин крові, Розгорнутий аналіз крові.

Матеріал для дослідження: Кров з вени. Здається натще (мінімум 8 годин до забору крові), можна пити тільки чисту воду.

код послуги: 9115