Лабораторія

Атестована клініко-діагностична лабораторія

Представляємо широкий спектр (більше 500 різновидів) лабораторних досліджень:

 • тести на COVID-19;
 • загальноклінічні (аналізи крові, калу, сечі);
 • біохімічні;
 • гормональні;
 • бактеріологічні та цитологічні;
 • імунологічні;
 • діагностика вірусних гепатитів;
 • діагностика патології вагітності;
 • дослідження на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом (різними методами, в т.ч. ПЛР);
 • дослідження на TORCH-інфекції;
 • онкомаркери;
 • та багато інших.

Для проведення лабораторних аналізів ми використовуємо сучасне обладнання та тест-системи провідних світових виробників, що дозволяє нам гарантувати високу якість досліджень. Взяття зразків для дослідження в нашому Центрі проводиться тільки висококваліфікованим персоналом в комфортних умовах. Всі спеціалісти Лабораторії “Савон” володіють інформацією стосовно правил взяття аналізів і факторів, що здатні вплинути на результат дослідження, а також інформацією про правила підготовки до лабораторних аналізів.

Аналізатори Лабораторії “Савон”

Імунохімічний аналізатор Cobas e 411

Повністю автоматизована система для імунохімічного аналізу, заснована на технології електрохемілюмінесценціі (ЕХЛ). Використання сучасних технологій забезпечує отримання результатів аналізів з високою точністю, специфічністю і відтворюваністю. Тест-системи лінії Elecsys дозволяють вимірювати концентрацію аналітів в широкому діапазоні по більш, ніж 100 параметрами.

Імунохімічний аналізатор Cobas e 411

Аналізатор Maglumi 1000

Повністю автоматизована система  імунохемілюмінесцентного  (ІХЛА) аналізу  для якісного і кількісного дослідження широкого спектру діагностичних тестів. Унікальна технологія ABEI  та використання магнітних часточок в якості твердої фази підвищує стабільність та чутливість реагентів аналітичної системи, що у комплексі з незалежним контролем якості External Quality Assessment (EQA)   дозволяє досягати високої точності результатів.

BioChem FC-200

Повністю автоматичний  біохімічний аналізатор, який відповідає вимогам сучасної лабораторії. Застосовується як аналізатор гемоглобіну, аналізатор глюкози, а також проводить аналізи на виявлення інших субстратів, ферментів, і ліпідів.

IMMULITE 2000XPi

Автоматична імунохемілюмінесцентна система IMMULITE 2000 дозволяє з високою чутливістю і точністю виконувати найширший спектр гормональних та інших іммунохімічних досліджень, в тому числі розширену алергодіагностику на одному приладі.

IMMULITE 2000XPi

Аналізатор глікозильованого гемоглобіну D-10™ Hemoglobin Analyzer

Аналізатор  глікозильованого (глісованого) гемоглобіну  є повністю автоматизованим, дозволяє кількісно визначати фракції гемоглобіну А 1с, А2 та F. Робота аналізатора ґрунтується на референсному методі високоефективної рідинної хроматографії (HPLC), який визнано найбільш точним методом для визначення HbA1c у світі.

10™ Hemoglobin Analyzer

Аналізатор HORIBA ABX Micros 60

Гематологічний аналізатор ABX Micros 60 є повністю автоматизованим гематологічним  аналізатором,  з використанням  зразків цільної крові, тромбоцитарної маси та концентрованих компонентів цільної крові. Аналізатор ABX Micros 60 автоматично виконує підрахунок клітин крові і не потребує будь-якого ручного втручання оператора в процес забору проби, розведення, вимірювання, розрахунку, друку результатів за всіма параметрами разом з прапорцями і гістограмами.

Diestro 103AP Auto Basic

Автоматичний аналізатор електролітів , що  дозволяє вимірювати електроліти у зразках цільної крові, сироватки, плазми та сечі. Виготовлений за найсучаснішою технологією та здійснює вимірювання методом прямого ISE. Аналізатор Diestro 103 AP Auto Basic вимірює рівень іонів, в межах їх максимально можливих концентрацій та має вбудований внутрішній контроль якості.

ThunderBolt®

Автоматичний ІФА-аналізатор ThunderBolt® – це повністю автоматизований інструмент для імуноферментного аналізу. (Золотий стандарт діагностики (GSD)) Аналізатор може одночасно обробляти два 96-лункові планшети або 192 проби. ThunderBolt® також оснащений вбудованим шейкером, інкубатором, ІФА-рідером, відеокамерою, що дозволяє спостерігати за процесом аналізу та сканером-штрих-кодом. Прилад передає інформацію про кожну операцію.

Diagon Cellagon 3

Гематологічний аналізатор Diagon Cellagon 3. Провідна технологія. Швидкість – 60 тестів / годину. Закрита система і захист реагенту RFID. Зберігання до 200 000  результатів пацієнтів.