Лабораторія

Атестована клініко-діагностична лабораторія

Представляємо широкий спектр (більше 500 різновидів) лабораторних досліджень:

 • тести на COVID-19;
 • загальноклінічні (аналізи крові, калу, сечі);
 • біохімічні;
 • гормональні;
 • бактеріологічні та цитологічні;
 • імунологічні;
 • діагностика вірусних гепатитів;
 • діагностика патології вагітності;
 • дослідження на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом (різними методами, в т.ч. ПЛР);
 • дослідження на TORCH-інфекції;
 • онкомаркери;
 • та багато інших.

Для проведення лабораторних аналізів ми використовуємо сучасне обладнання та тест-системи провідних світових виробників, що дозволяє нам гарантувати високу якість досліджень. Взяття зразків для дослідження проводиться тільки висококваліфікованим персоналом в комфортних умовах. Всі спеціалісти Лабораторії “Савон” володіють інформацією стосовно правил взяття аналізів і факторів, що здатні вплинути на результат дослідження, а також інформацією про правила підготовки до лабораторних аналізів.

Аналізатори Лабораторії “Савон”

Імунохімічний аналізатор Cobas e 411

Імунохімічний аналізатор Cobas e 411

Повністю автоматизована система для імунохімічного аналізу, розроблена компанією Roche Diagnostics.  Cobas e 411 працює на основі принципу електрохемілюмінесценції та забезпечує високу точність та чутливість результатів. Він може бути використаний для визначення різних аналітів, таких як гормони, онкомаркери, маркери інфекцій, кардіотропні біомаркери тощо. Широко застосовується в сучасних  лабораторіях для діагностики різних захворювань та моніторингу стану пацієнтів.

Аналізатор Maglumi 1000

Maglumi – це бренд аналітичних систем для клінічних лабораторій, які виробляються компанією Snibe Co., Ltd. Ці системи призначені для визначення різноманітних маркерів у сироватці крові або інших біологічних рідинах. Система використовує метод імунохемілумінесценції (Illumination Chemiluminescence) для вимірювання різних аналітів, таких як гормони, маркери запалення, онкомаркери тощо. Унікальна технологія ABEI  та використання магнітних часточок в якості твердої фази підвищує стабільність та чутливість реагентів аналітичної системи, що у комплексі з незалежним контролем якості External Quality Assessment (EQA) дозволяє досягати високої точності результатів.

BioChem FC-200

Повністю автоматичний  біохімічний аналізатор, який відповідає вимогам сучасної лабораторії. Використовується для визначення різних біохімічних параметрів у різних біологічних рідинах (сироватка, плазма, сеча, спинномозкова рідина). Перелік тестів, які можуть бути проведені на цьому аналізаторі, включає в себе визначення рівня глюкози, білка, білірубіну, ліпідів, креатиніну та ще багато інших біохімічних показників.

IMMULITE 2000XPi

Immulite 2000 XPI – автоматизована аналітична система розроблена компанією Siemens Healthineers). Дозволяє з високою чутливістю і точністю виконувати визначення різних імунологічних маркерів, таких як антитіла, антигени, імуноглобуліни, а також гормони, алергени та інші показники, що можуть бути важливими для діагностики різних захворювань та станів.

Аналізатор глікозильованого гемоглобіну D-10™ Hemoglobin Analyzer

Аналізатор глікозильованого гемоглобіну D-10™ Hemoglobin Analyzer

Аналізатор  глікозильованого (глікованого) гемоглобіну  є повністю автоматизованим, дозволяє кількісно визначати фракції гемоглобіну А 1с, А2 та F. Робота аналізатора ґрунтується на референсному методі високоефективної рідинної хроматографії (HPLC), який визнано найбільш точним методом для визначення HbA1c у світі. Аналізатор використовується для вимірювання рівня глікозильованого гемоглобіну в крові, що дозволяє оцінити рівень цукру в крові за тривалий період часу. Це важливо для діагностики, контролю діабету та оцінки ефективності лікування.

Аналізатор HORIBA ABX Micros 60

Гематологічний аналізатор ABX Micros 60 є повністю автоматизованим гематологічним  аналізатором,  з використанням  зразків цільної крові, тромбоцитарної маси та концентрованих компонентів цільної крові. Аналізатор ABX Micros 60 автоматично виконує підрахунок клітин крові і не потребує будь-якого ручного втручання оператора в процес забору проби, розведення, вимірювання, розрахунку, друку результатів за всіма параметрами разом з прапорцями і гістограмами.

Diestro 103AP Auto Basic

Автоматичний аналізатор електролітів, що  дозволяє вимірювати електроліти у зразках цільної крові, сироватки, плазми та сечі. Виготовлений за найсучаснішою технологією та здійснює вимірювання методом прямого ISE. Аналізатор Diestro 103 AP Auto Basic вимірює рівень іонів, в межах їх максимально можливих концентрацій та має вбудований внутрішній контроль якості.

Гематологічний аналізатор 3-diff Cellagon 3

Гематологічний аналізатор Diagon Cellagon 3. Провідна технологія. Швидкість – 60 тестів за годину. Закрита система і захист реагенту RFID. Зберігання до 200 000 результатів пацієнтів. 21 параметр / 3 гістограми. Показники: WBC, LYM#, LYM% MID#, MID%, GRA#, GRA%, RBC, HGB, HCT, MCV, MCH, MCHC, RDW-SD, RDW-CV, PLT, MPV, PDW, PCT, P-LCC, P-LCR